Team Reefolution

CoralGardening heeft ondersteuning gekregen van 4 briljante studenten van de Universiteit van Wageningen. Zij doen mee aan de 1% Student Battle van de 1%Club en Accenture. Ons team Reefolution gaat ons helpen bij het zoeken naar nieuwe materialen en technieken om kunstmatige riffen te bouwen, een zo natuurlijk mogelijk materiaal om koraal op te kweken.
Aan de 1% Student Battle doen 8 projecten van ondernemers in een ontwikkelingsland mee. De studenten schreven zich in voor een project waarbij ze worden uitgedaagd om hun expertise en vaardigheden in te zetten voor het oplossen van een vraagstuk. Naast het oplossen van dit vraagstuk voert elk team een fundraise campagne voor het verkrijgen van financiën om de oplossing te realiseren. Tijdens het finale event op 5 juni wordt het winnende team bekend gemaakt: zij zullen het project daadwerkelijk bezoeken en de door hun ontwikkelde oplossing implementeren

 

Het Team Reefolution bestaat uit vier studenten met verschillende studierichtingen, van biologie tot entrepeneurship. Ze hebben allemaal een passie voor de oceaan. Zo heeft Joyce al koraalriffen hersteld in Zuid-Oost Azië, Bas doet onderzoek naar koraal. Justin kweekt als hobby tropische vissen en Martijn is een fanatiek duiker. Ze zijn allen overtuigd van het belang van koraalriffen voor deze wereld. Daarom zetten ze zich in voor onze uitdaging tijdens de Student Battle. Ze worden gecoacht door Michael van Accenture, die ook een gepassioneerde duiker is.

 

Team Reefolution: Van links naar rechts: Justin, Bas, Joyce en Martijn.
Team Reefolution: Van links naar rechts: Justin, Bas, Joyce en Martijn.

 

 

Ontmoet ons team op de website van de Student Battle en help ons team om de Studenten Battle te winnen. Steun ons team tijdens hun fundraise campagne zodat ze hun oplossing in Thailand kunnen komen toepassen. Heb je creatieve en vernieuwde ideeën die ons verder kunnen helpen? Neem dan gerust contact met ons op.