Wie heeft de StudentBattle gewonnen?

Op 5 juni was de finale van de StudentBattle. De jury ging de 7 overgebleven teams op de volgende punten beoordelen:

  • Welk business plan was het beste? Werd het probleem van het deelnemende project op een goede manier getackeld? Waren de studenten innovatief genoeg geweest?
  • Wat was het resultaat van de crowdfunding campagne?
  • En hoe goed presenteerden ze hun plan tijdens de pitch en de antwoordden ze op de ondervraging door de jury?

Kortom: het was het moment van de waarheid. Welk team was het beste?

Ieder team moest een pitch van 5 minuten houden. Team Reefolution mocht als tweede. Wauw wat hadden zij een geweldige en originele pitch! Ze hadden een film gemaakt, met zowel video als verschillende soorten animaties, om het verhaal duidelijk te maken. Martijn had de moeilijke taak om zijn verhaal synchroon met de film te vertellen. Het ging geweldig. We zijn trots op Team Reefolution hoe ze het gedaan hebben!

 

Martijn doet de pitch
Martijn doet de pitch

Daarna volgde het lange wachten op alle andere presentaties. Ondertussen ging de fundraising door. Veel mensen waren aan het twitteren, facebooken en WhatsAppen. Ook dat werd een spannende strijd. Wie haalt het hoogste bedrag op? Dan stond het ene team bovenaan en dan weer een ander. Het team dat lang aan kop ging werd door meerdere teams ingehaald,waaronder door Team Reefolution!

 

 

Michael onze coach van Accenture
Michael – coach van Accenture

 

Ook het team 100% Color had een bijzondere pitch. Ze demonstreerden live hoe ze verf voor Braziliƫ gingen maken, wat volgens hun net zo simpel is als pannenkoeken beslag te maken. En aan het eind gaven ze ook de jury nog een kleurtje.

Na de pitches stopte het fundraisen en bleek ons team het hoogste bedrag te hebben binnengehaald! Wauw! Iedereen die gedoneerd heeft, heel heel erg bedankt!!! We ervaren dit als een hele grote steun in de rug voor onze droom. Als toefje slagroom op de taart werd er ook nog 10.000 euro van Accenture verdeeld over alle projecten.

 

 

Martijn en Joyce
Martijn en Joyce

 

Toen volgde eindelijk de uitslag welk team de finale ging winnen. Team 100% Color werd gekozen door de jury. Gefeliciteerd! Na afloop hoorden we dat het een echte JuryBattle is geworden en de strijd ging tussen Team Reefolution en Team 100% Color. Jammer, want we hadden graag ons team naar Thailand zien komen om hun nieuwe idee te implementeren.

 

Joyce, Bas, Justin en Martijn nogmaals bedankt! En natuurlijk ook de razend enthousiaste coach Michael. Ook dank aan de 1%Club en Accenture voor het organiseren van de StudentBattle.

 

Na afloop gezellig borrelen
Vera & Frank luisteren en Twitteren tegelijk
Na afloop was het gezellig borrelen
Na afloop was het gezellig borrelen. Joyce, Martijn en Charlotte in gesprek op het dakterras van Accenture

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kijk voor een korte samenvatting van de finale op 1%StudentBattle.